Žolinės atlaidai Sasnavoje

Šiandien, t.y. rugpjūčio 16 d., Sasnavos Švč. M. Marijos Vardo parapijoje buvo švenčiami Žolinės – Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų –  atlaidai. Atlaiduose dalyvavo gausus būrys parapijiečių ir svečių. Susirinkusiems patarnavo keturi kunigai. Klausyklose  Atgailos sakramentą (išpažinčių klausė) teikė du kunigai: kun. Algirdas Pasiliauskas ir  kun. Andrius Šidlauskas. Šv. Mišias aukojo Vilkaviškio vyskupijos kancleris kun. Linas Baltrušaitis.

Kun. L.Baltrušaitis pasakė pamokslą, kuriame akcentavo pamaldumą į Švč. Mergelę Mariją, atkreipė dėmesį į Jos pasitikėjimą Dievu, Jo vedimu. Taip pat atkreipė dėmesį į dabartinę mūsų laikų situaciją, kai įvairiais būdais yra puolama krikščioniška šeima, jos vertybės, ir linkėjo visiems pasitikint Dievu keliauti Švč. Mergelės Marijos pramintais pasitikėjimo Dievu takais.

Iškilmių metu giedojo parapijos suaugusiųjų choras bei viešnia iš Čikagos (JAV) – Dalia Gedvilas.

Šv. Mišių pabaigoje garbinome Švč. Sakramentą – tikrąjį mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus Kūną ir Kraują bei kartu su Juo procesijoje ėjome aplink bažnyčią.

Šiandieninėse iškilmėse gausiai dalyvavo jaunimas, kuris liturgijos šventime savo vietą rado patarnaudamas įvairiose tarnystėse.

Parapijos klebonas kun. Arvydas Liepa pakvietė visus atvykti į titulinius Marijos Vardo atlaidus, kurie bus švenčiami 2015 m. rugsėjo 13 d. 12 val.

DSC02981             DSC02985             DSC02998            DSC03005