Parama ir kontaktai

ČIA PATEIKIAMA INFORMACIJA VISIEMS NORINTIEMS IR GALINTIEMS PAREMTI

SASNAVOS ŠVČ. M. MARIJOS VARDO PARAPIJĄ

Kodas 191294616, Sasnava, LT-69480 Marijampolės sav.

Norėdami paskirti 2 proc. nuo Jūsų sumokėtų pajamų mokesčio Sasnavos parapijos naudai, prašome užpildyti Valstybinės mokesčių inspekcijos pateikiamą formą FR512 (aktualią redakciją). Formas turite pateikti asmeniškai Valstybinei mokesčių inspekcijai, nusiųsti paštu arba pateikti užpildytą formą naudojantis elektroninėmis priemonėmis (e-bankininkystė, e-deklaravimas ir pan).

Norintieji paremti Sasnavos parapiją kitomis formomis, aukas galite pervesti į Sasnavos parapijos sąskaitas:

Nr. LT47 7044 0600 0207 3597, SEB bankas kodas 70440

Norėdami aptarti kitas paramos ar labdaros formas ar būdus, arba turite kitų klausimų Sasnavos parapijos klebonui kun. soc.m. lic. Linui Baltrušaičiui, su juo galite susisiekti šiais telefono Nr.:

mob.:+370 676 14421

Jeigu turite klausimų ar pasiūlymų prašome rašyti į žemiau pateiktą klausimų pateikimo formą, pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.

CAPTCHA Image