TITULINIAI MARIJOS VARDO ATLAIDAI

Šį sekmadienį, rugsėjo 13 d., Sasnavos parapija šventė titulinius Marijos Vardo atlaidus. Į atlaidus atvyko ir svečių. Tai Vilkaviškio vyskupijos generalvikaras monsinjoras Gintautas Kuliešius ir kariuomenės kapelionas kun. Edvardas Baniulis. Monsinjoras Gintautas Kuliešius ne tik klausė išpažinčių ir padėjo maldininkams susitaikyti su Dievu per Atgailos sakramentą, bet ir aukojo iškilmingą šv. Mišių auką.

Monsinjoras Gintautas Kuliešius šv. Mišių homilijoje akcentavo kiekvieno tikinčiojo asmeninį santykį su Jėzumi Kristumi ir ragino kiekvieną savęs paklausti, „ką man asmeniškai reiškia Jėzus Kristus, kas Jis man yra“, ir, svarbiausia, sąžiningai atsakyti į šį klausimą. Ragino turėti drąsos atsiliepti į Dievo kvietimą, atverti savo širdies ausis, akis ir duris, kad išgirstume Viešpaties balsą, pamatytume Jį ir įsileistume Jį į savo širdį ir gyvenimą. Monsinjoras taip pat atkreipė mūsų dėmesį į Mergelę Mariją, jos pavyzdį, jos pasitikėjimą Dievu bei linkėjo kiekvienam Mergelės Marijos užtariamam atrasti jos sūnų Jėzų Kristų, o per Jį ir su Juo ir Jame rasti kelią į Tėvo namus.

Po šv. Mišių vyko Švenčiausiojo Sakramento – Tikrojo Jėzaus Kristaus Kūno ir Kraujo – pagarbinimas bei procesija su Juo aplink bažnyčią.

Tai paskutiniai šių metų atlaidai mūsų parapijoje. Kiti atlaidai jau bus tik kitais, Dievo gailestingumo metais.

WP_20150913_12_18_15_Pro