Telaimina Jus Dievas!

Mieli parapijiečiai ir parapijos bičiuliai,

 

Vilkaviškio vyskupo Rimanto Norvilos dekretu esu paskirtas Gelgaudiškio šv. Kryžiaus Išaukštinimo ir Plokščių Švč. M. Marijos Vardo parapijų klebonu.

 

Noriu padėkoti visiems už beveik 21-erių metų bendrą tikėjimo kelionę Sasnavos parapijoje. Per tuos metus drauge išgyvenome džiaugsmą ir liūdesį, sėkmes ir netektis, drauge įveikėme iškilusius sunkumus ir džiaugėmės pasisekusiais darbais. Bet  labiausiai dėkoju Jums už tikėjimo ir maldos bendrystę, be kurios kunigystė netektų prasmės.

 

Nuoširdžiai dėkoju visiems Sasnavos parapijos geradariams. Prisiminus tarnystės pradžią, sunku net įsivaizduoti, kaip šiandien atrodytų Sasnavos bažnyčia ir Parapijos namai, jei ne Jūsų dosnumas ir mokėjimas dalintis. Dėkoju Marijampolės savivaldybės administracijai už ilgametį bendradarbiavimą ir mūsų kaimiškos parapijos palaikymą.

 

Kviečiu visus birželio 30 d. 10 val. susirinkti Sasnavos bažnyčioje į šv. Mišias, kuriose su džiugia nuotaika dėkosime Dievui ir vieni kitiems už drauge nueitą gyvenimo ir tikėjimo kelią. Juk klebonai ateina ir išeina, o Kristus pasilieka su mumis per visas dienas, ir tai yra svarbiausia ir džiugiausia naujiena.

 

Noriu Jums padėkoti ir maldos galia apkabinti visus, prie kurių Dievas leido man prisiliesti per visą šį mano gyvenimo ir kunigystės laikotarpį.

 

Telaimina Jus Dievas!

 

Sasnavos parapijos klebonas Arvydas Liepa

 

Sasnavos parapijos choras ir ministrantai


Grįžti atgal »
Visos teisės saugomos: Sasnavosparapija.lt
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
RSS, RSS FEED,