TEGUL JĖZUS Į JŪSŲ NAMUS ATNEŠA ŠVENTAS IR RAMIAS KALĖDAS

MIELIEJI,

 

 

           Kiekvienais metais vis sunkiau pajusti Šv. Kalėdų dvasę.

           Nes, pasakytų ne vienas, jos nebėra tokios baltos, paslaptingos ir dvelkiančios vaikyste.

          Šv. Kalėdų pajautimas tapo priklausomas nuo iškritusio sniego kiekio, nuo padovanotų ir gautų dovanų, nuo turimo pinigų kiekio dovanoms nupirkti. Galiausiai nuo noro stengtis dėl artimų žmonių, kad Kūčių vakaras būtų bendrystės ir meilės laikas.

          Bet jeigu šis metas yra laukimo stebuklas, kodėl jis vis labiau panešėja į netikrumą? Kodėl kasmet sulaukiame advento ir Šv. Kalėdų vien tam, kad nepajustume tomis dienomis nieko ypatingo, išskyrus dar gilesnę tuštumą? Šv. Kalėdos visada yra atsakomybė: ar, matydamas tokį mano gyvenimą, kitas gali patikėti Dievu? Ir, ar šiemet sulauksime tikrų Šv. Kalėdų, priklauso nuo kiekvieno iš mūsų. Jos bus tiek baltos, spindinčios ir dvelkiančios vaikyste kiek savo tikrumo įdėsi į šias Šv. Kalėdas. Ir ką matysi kitame: Dievo tau siųstą dovaną ar stabdį savo gyvenime. Jeigu pamatysi žmogų kaip dovaną, būsi pats laimingiausias žmogus. Dievas tapo žmogumi, kad mes žvelgdami vienas į kitą matytume Jį. Linkiu, kad Šv. Kalėdos būtų meilės, šviesos ir vilties laikas visų Jūsų namuose.

 

 

Su malda ir meile Jus prisimenantis parapijos klebonas

kunigas Linas Baltrušaitis


Grįžti atgal »
Visos teisės saugomos: Sasnavosparapija.lt
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
RSS, RSS FEED,