ŠV. CECILIJOS DIENA

Lapkričio 22–oji – Šv. Cecilijos diena. Šv. Cecilija yra laikoma bažnytinės muzikos, vargonininkų, instrumentų gamintojų, dainininkų ir poetų globėja. Vienoje legendų pasakojama, kad per savo vestuves Cecilija grojusi vargonais, kitoje – jog užgrojus muzikai ji užgiedojusi: „Padaryk, Viešpatie, mano širdį ir mano kūną švarų, kad aš būčiau verta“. Ši frazė būdavo vartojama pirmojoje Eucharistijos maldoje.

Sasnavos parapijos klebonas Arvydas Liepa aukojo Šv. Mišias už parapijos gyvus ir mirusius choristus ir vargonininkus.

Po Šv. Mišių bažnytinio choro vadovė Audronė Pečkienė, choristai, bažnyčios patarnautojai bei klebonas aplankė Marijampolės pramogų centrą „Lūna“, kur visi nuotaikingai žaidė boulingą.

Nuoširdžiai dėkojame rėmėjai, pramogų centro vadovei Albinai Parulienei, visam kolektyvui už suteiktą galimybę pabendrauti ir maloniai praleisti sekmadienio popietę „Lūnos“ klube.

Nuoširdus ačiū klebonui už kasmet organizuojamą Šv. Cecilijos šventę ir malonias staigmenas.

Akimirkos iš linksmybių