SUTVIRTINIMO SAKRAMENTO ŠVENTĖ

Ketvirtadienio vakarą mūsų parapijoje vyko didelė šventė – 18 jaunų žmonių tapo Tikrais Krikščionimis. Jiems buvo suteiktas Sutvirtinimo sakramentas. Sutvirtinimo sakramentas — tai krikščioniškosios brandos ženklas, sąmoningas pakrikštyto ir pagal Katalikų Bažnyčios tikėjimą gyventi pasirengusio žmogaus sustiprinimas Šventąja Dvasia. Tai žmogaus, asmens įkrikščioninimo užbaigimas. Krikščionis sąmoningai priėmęs Sutvirtinimo sakramentą tampa Kristaus kariu, dalyvaujančiu kovoje su šio pasaulio kunigaikščiu.

Apaštalas Paulius laiške Efeziečiams rašo: „Mes grumiamės ne su krauju ir kūnu, bet su kunigaikštystėmis, valdžiomis, šių tamsybių pasaulio valdovais ir dvasinėmis blogio jėgomis dangaus aukštumose. Todėl imkitės visų Dievo ginklų, kad galėtumėte piktąją dieną pasipriešinti ir, visa nugalėję, išsilaikyti. Tad stovėkite, susijuosę strėnas tiesa, apsivilkę teisumo šarvais ir apsiavę kojas ryžtu skleisti taikos Evangeliją. O svarbiausia, pasiimkite tikėjimo skydą, su kuriuo užgesinsite visas ugningas piktojo strėles. Pasiimkite ir išganymo šalmą bei Dvasios kalaviją, tai yra Dievo žodį. Kiekvienu metu melskitės Dvasioje visokeriopomis maldomis ir prašymais.“ (Ef 6 12-18).

Sutvirtinimo sakramentą teikė Vilkaviškio vyskupijos vyskupas Rimantas Norvila, iškilmingą Mišių auką kartu su parapijos klebonu A. Liepa  aukojo dar du kunigai.

Vyskupas R.Norvila šia proga pasakė pamokslą, raginantį eiti tikėjimo keliu, įsikibus Jėzui į ranką ir kovoti Jo mums skirtą kovą.

DSC02938  DSC02941   DSC02946     DSC02948  DSC02954