SASNAVOS PARAPIJOS ŽMONES KVIEČIAME IŠSAKYTI SAVO POZICIJĄ DĖL “GENDER” IDEOLOGIJOS

Sasnavos parapijoje organizuojama akcija, kurios metu kiekvienas norintis gali išsakyti savo poziciją dėl LR Seime ruošiamos ratifikuoti konvencijos, propaguojančios nepriimtiną ideologiją.

Pateikiame susipažinti kreipimosi tekstą. Po juo bus galima pasirašyti mūsų bažnyčioje sekmadieniais po Šv. Mišių.

Mes, žemiau pasirašiusieji, norime išreikšti savo poziciją apie Konvenciją dėl smurto prieš moteris ir smurto artimoje aplinkoje prevencijos ir šalinimo (taip vadinamą Stambulo konvenciją). Šią konvenciją priėmė Europos Taryba 2011 m. Stambule. Pernai, t.y. 2014 metais, šią konvenciją pasirašė Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. Kiek mums žinoma, pradėta ratifikavimo procedūra LR Seime.

Mes, žemiau pasirašiusieji, sakome, kad prieštaraujame prieš šios konvencijos ratifikavimą. Mes nesame už smurtą artimoje aplinkoje ar prieš moteris, mes manome, kad LR įstatyminėje bazėje yra pakankamai teisės aktų, kurie užtikrina ne tik tokių veikų užkardymą, bet ir jų prevenciją, socialinės pagalbos teikimą smurto aukoms ir t.t.

Mus neramina, tai, kad po šios konvencijos vėliava „stumiamos“ „gender“ idėjos, kurios yra priešingos mūsų kultūrai, šeimos sampratai, tikėjimui. Mes prieštaraujame, kad būtų įteisinta priešinga žmogaus prigimčiai „socialinės lyties“ sąvoka, kuri yra konstruktas, griaunantis šeimos, kaip vertybės pamatus. Mes prieštaraujame, kad remiantis šia konvencija, mūsų vaikai turės klausytis „mokymų“, o tiksliau „smegenų plovimo“ apie „nestereotipinius lyčių vaidmenis“ ir šie mokymai bus privalomi, neatsižvelgiant į tai, kad tai prieštarauja mūsų įsitikinimams ir puoselėjamoms vertybėms.

Mes reikalaujame, kad būtų užtikrinta LR Konstitucijos 26  straipsnio 3 ir 5 dalių nuostatos, t.y. „Niekas negali kito asmens versti nei būti verčiamas pasirinkti ar išpažinti kurią nors religiją arba tikėjimą.“ ir „Tėvai ir globėjai nevaržomi rūpinasi vaikų ir globotinių religiniu ir doroviniu auklėjimu pagal savo įsitikinimus.“

Šios konvencijos ratifikavimas ne tik verčia mus priimti priešingą mums ideologiją, „gender“ ideologiją, bet ir įvedus privalomas švietimo pamokas apie nestereotipinius lyčių vaidmenis, auklėti vaikus pagal savo įsitikinimus ir dorovines nuostatas.

Taip pat pažymėtina, kad labai didelį susirūpinimą kelia tai, kad mes, Lietuvos žmonės, negalime savo gimtąja kalba perskaityti ir susipažinti su šios konvencijos tekstu. Tad klausiame, ką nuo mūsų slepia šios konvencijos ratifikavimo iniciatoriai?

Mes, žemiau pasirašiusieji, reikalaujame, kad Konvencija dėl smurto prieš moteris ir smurto artimoje aplinkoje prevencijos ir šalinimo nebūtų ratifikuota LR Seime ir jos nuostatos nebūtų įtrauktos į LR teisinę sistemą.

Taigi, kviečiame Jus aktyviai reikšti savo poziciją…