REKOLEKCIJŲ IR DIDŽIOSIOS SAVAITĖS PAMALDŲ LAIKAS

Velykinės rekolekcijos mūsų parapijoje vyks 2015-03-28 d. Kad galėtumėte tinkamai pasiruošti mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus Prisikėlimo šventei, nuo 11:30 val. klausyklose Jūsų lauks kunigai, kurie klausys išpažinčių, o 12 val. bus aukojamos šv. Mišios. Kviečiame dalyvauti.

Didžiojo Tridienio Ketvirtadienį ir Penktadienį pamaldos vyks 18 val., o Didžiojo Tridienio Šeštadienį – 20 val.

Didįjį Šeštadienį bus Krikšto pažadų atnaujinimo apeigos, todėl prašome nepamiršti atsinešti savo krikšto ar kitos šventintos žvakės (jeigu Krikšto žvakių neturite).

Šv. Velykų Prisikėlimo šv. Mišios bus aukojamos Sekmadienį, 2015-04-05 d. 8:00 val. Kitų pamaldų šią dieną mūsų parapijoje nebebus.

Antrąją šv. Velykų dieną pamaldos vyks 10:00 val.

Kviečiame visus dalyvauti rekolekcijose bei Didžiosios savaitės pamaldose ir Prisikėlimo šv. Mišiose

Klebonas kun. Arvydas Liepa