PIRMOSIOS ŠVENTOSIOS KOMUNIJOS ŠVENTĖ

 

         ,,Vakarieniaujant Jėzus paėmė duoną, sukalbėjo palaiminimą, laužė ir davė mokiniams tardamas: ,,Imkite ir valgykite: tai yra mano kūnas“ (Mt 26,26)

 

Pirmoji šv. Komunija – tai antrasis žingsnis tikėjimo kelyje po Krikšto. Birželio 27 d. pasipuošę vienodomis baltomis albomis, spindinčiomis akimis, su žvakėmis rankose prie bažnyčios rikiavosi vaikai. Skambant Šv. Dvasios himnui, klebonas kun. Linas Baltrušaitis, 24 vaikus įvedė į bažnyčią ir paprašė tėvelių, kad palaimintų savo vaikus, melsdami ir prašydami, kad Dievas laimintų ir globotų juos nuo visokio blogio. Į liturgiją aktyviai įsitraukė vaikai ir jų tėvai. Skaitė skaitinius, bendruomenės maldą. Atnašoms nešė duonos kepalą ir 24 mažus duonos kepalėlius, prie Dievo stalo padėjo gėlių puokšteles, vaisių pintinę, žvakeles ir galiausiai Mišių vyną ir duoną – kasdienę mūsų auką. Priėmę Jėzų į savo širdis vaikai pasidalino prasmingais žodžiais apie Dievą, pagiedojo giesmelių. Po Šv. Mišių vaikams buvo įteikti Pirmosios Komunijos  pažymėjimai, žvakelės ir maži duonos kepalėliai. Tai šventė ne tik vaikams, jų tėveliams, artimiesiems, bet ir parapijai.

 

 


Grįžti atgal »
Visos teisės saugomos: Sasnavosparapija.lt
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
RSS, RSS FEED,