PILIGRIMINĖ KELIONĖ Į AUŠROS VARTŲ ATLAIDUS

Prasminga Sasnavos parapijos bendruomenės piligriminė kelionė į Aušros Vartų atlaidus. Gera, kai žmonės atranda kelią prie gailestingumo šaltinio. Tik įžengti pro Gailestingumo duris reikia atvira širdimi, ieškoti tiesos ir atleidimo, apmąstyti savo santykį su Dievu.

Aušros Vartų koplyčioje esantis Mergelės Marijos paveikslas garbinamas jau keletą šimtų metų. Paveikslas nutapytas ant ąžuolinių lentų. Marijos galvą puošia dvi viena ant kitos uždėtos paauksuotos sidabrinės karūnos.

Aušros Vartai garsėja kaip vieta, kurioje Rožinį kalbėjo popiežius Jonas Paulius II-asis. Tai įvyko 1993 rugsėjo 4 d. Popiežius sakė, kad to troškęs dar tuomet, kai vos priėmęs garbingą popiežystės naštą meldėsi lietuviškoje koplyčioje Vatikane, Šv. Petro bazilikoje, kurioje yra Aušros Vartų Švč. Mergelės Marijos atvaizdas.

Lapkričio septynioliktoji – vaikų, mokytojų, katechetų, politikų ir valstybės tarnautojų diena. Šv. Mišias aukojo vyskupas E.Bartulis. Giedojo Šiaulių Šv. Jurgio parapijos Sumos choras.

Aušros Vartų atlaidais pasibaigs Gailestingumo jubiliejus. Pagalvokime, ar visiems atleidome, kad galėtume džiaugtis Viešpatyje.

Parapijos informacija