IŠ TIESŲ GERA BŪTI KARTU… KARTU SU DIEVU…

      Sekmadienį,  iškart  po Šv. Mišių, gražus būrelis vaikų nuskubėjo į parapijos namus. Popietės tema – "Dievas mūsų kasdienybėje". Kartu su vaikais mokėmės atpažinti Jėzų net ir paprastuose buitiniuose darbuose, tokiuose, kaip maisto gaminimas – blynų (ir labai skanių :)) kepimas. Susiskirstėme į dvi komandas, kepdami blynus tikrinome, kuri komanda žino daugiau dainų.
      Prieš valgydami, palaiminome maistą, o vėliau bandėme išsiaiškinti, kam reikalingas maisto palaiminimas. … Tai ne tik dėkojimas, meldimas, kad Dievas laimintų mūsų jėgas, bet ir kvietimas Dievui buvoti mūsų kasdienybėje. Juk ir Biblijoje rašoma, kad Jėzus vaikščiodamas  kalbėjo su žmonėmis paprastomis jų gyvenimo akimirkomis – ne tik per vestuves, ar kitas šventes… Jis buvo su jais visada ir taip pavertė jų buitį ypatinga. Paprasti pirmadieniai, antradieniai, trečiadieniai  virsdavo ypatingais, nes Jėzus buvo juose.

          Tad kodėl Jėzaus nepasikvietus ir į mūsų kasdienybę? Kai valgom, mokomės, žaidžiam, bendraujam, dirbam, keliaujam?
           Po tokių samprotavimų ėjome žaisti šaradas, mazgą, "Kepė boba blynus"…
           Iš tiesų… Gera būti kartu… Kartu su Dievu

foto su vaikais 1      foto su vaikais č       FOTO SU VAIKAIS


Grįžti atgal »
Visos teisės saugomos: Sasnavosparapija.lt
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
RSS, RSS FEED,