VĖL KARTU MŪSŲ BAŽNYČIOJE GALIME ŠVĘSTI ŠVENTĄSIAS MIŠIAS

  1. Valstybei švelninant karantino sąlygas nuo pirmadienio (balandžio 27 d.) galėsime kartu rinktis ir švęsti Šv. Mišias laikydamiesi saugumo reikalavimų:

 

Viešos Šv. Mišios mūsų bažnyčioje bus aukojamos nuo pirmadienio iki šeštadienio 18 val. Kolkas deja negalėsime rinktis švęsti sekmadienio Šv. Mišių, todėl jose kviečiu dalyvauti jums prieinamų medijų pagalba.

 

  1. Penktadienį (gegužės 1 d.) įžengiame į gegužės mėnesį, skirtą Švč. Mergelei Marijai. Švč. Mergelės Marijos litaniją sukalbėsime po kiekvienų vakaro Šv. Mišių. Į šią maldą kviečiu jungtis ir visus esančius namuose.

 

  1. Ateinantis sekmadienis Lietuvoje motinos diena. Todėl visos Šv. Mišios nuo ateinančio sekmadienio visą savaitę bus aukojamos už gyvas ir mirusias motinas sudėtine intencija.

Kas norite prisidėti prie šių Šv. Mišių tai galite padaryti prieš ir po Šv. Mišių bažnyčioje, užrašę savo intenciją įmesti į pašto dėžutę šalia klebonijos, arba pervesdami auką į parapijos sąskaitą: LT477044060002073597, mokėjimo paskirtyje įrašydami „Auka Šv. Mišioms …“ ir įrašydami savo intenciją.

Jei kiltų kokių klausimų ar galėčiau kuo patarnauti visuomet galite susisiekti tel. 867614421.

 

  1. Lietuvos vyskupai pandemijos metu ypač ragina tikinčiuosius asmeniškai melstis, kad greičiau būtų pažabotas šis virusas, bei prašyti sveikatos ligoniams ir stiprybės tiems, kurie jais rūpinasi. Toliau tęsiame kasdienį maldos tiltą 20 val. skambant bažnyčių varpams. Ypač šiuo metu malda – ne tik pareiga, bet ir mūsų svarbus įnašas kovoje su pandemija.

 

  1. Ateinančią savaitę nuo pirmadienio iki šeštadienio Šv. Mišios bus aukojamos 18 val. Gegužės 1 d. yra pirmasis mėnesio penktadienis, todėl šią dieną 18 val. Šv. Mišios bus aukojamos sudėtine intencija į Švč. Jėzaus Širdį.

Sekmadienį Eucharistiją švęsiu privačiai melsdamasis už mūsų parapijos motinas, kad Dievas jas saugotų ir tiektų sveikatos, o mirusias priglaustų prie savo mylinčios širdies amžinybėje.

  1. Visiems dėkoju už asmenines aukas padedant išlaikyti mūsų parapijos bažnyčią.

 

Parapijos klebonas kun. Linas Baltrušaitis


Grįžti atgal »
Visos teisės saugomos: Sasnavosparapija.lt
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
RSS, RSS FEED,