NAUJASIS PARAPIJOS KLEBONAS KUNIGAS LINAS BALTRUŠAITIS AUKOJO PIRMĄSIAS ŠV. MIŠIAS

 

 

                 Liepos 7-sios sekmadienį šv. Mišias aukojo naujasis mūsų parapijos klebonas kun. soc.m. lic. Linas Baltrušaitis. Kleboną pristatė Marijampolės dekanas Deimantas Brogys. Šv. Mišių pradžioje buvo pasirašyti priesaikos Dievui ir tarnystės parapijai dokumentai.

 

                 Klebonui kunigui Linui – tai pirmoji parapija jo kunigystės tarnystėje. Parapijiečiai klebonui įteikė mažą augalėlį – Jericho rožę. Su tokiu augalėliu, tik gražiai sužaliavusiu, mes atsisveikinome praeitą sekmadienį su ilgamečiu Sasnavos klebonu kunigu Arvydu Liepa. Klebonui kunigui Linui dovanojome sausą augalėlį, kad jį atgaivintų, kad savo meile ir šiluma prikeltų jį gyvenimui, kad mūsų bendrystė ir brolybė sužaliuotų, kaip tas mažas augalėlis, atkeliavęs iš dykumų prie Šventosios žemės.

 

                Šv. Mišių pabaigoje klebonas kunigas Linas trumpai prisistatė parapijiečiams. Jam – 35-eri, kilęs iš Dzūkijos, iš Alytaus, Vilkaviškio vyskupijoje dar eina vyskupijos kurijos kanclerio pareigas, yra Vilkaviškio vyskupijos katechetikos centro vadovas ir vyskupijos parapijinės katechezės, tikybos mokymo  ir religinio švietimo koordinatorius. Iki šiol buvo ir Belgijos lietuvių bendruomenės kapelionas.

 

              Tarnystė mūsų parapijoje klebonui prasidėjo kuriozišku įvykiu – penktadienį sankryžoje prie bažnyčios įvykusio eismo įvykio metu buvo apgadinta šventoriaus tvora. Nemalonus įvykis, tačiau klebonas kunigas Linas, džiaugdamasis gražia bažnyčia, jos erdvėmis ir aplinka, pajuokavo, kad ir jis bent vieną stulpą čia pastatys.

 

             Klebonas kunigas Linas, dėkodamas už šiltą priėmimą, po Šv. Mišių  prie centrinių bažnyčios durų kiekvienam išeinančiam parapijiečiui paspaudė ranką, o Šv. Mišių pradžioje jo palaistytas sausas augalėlis pradėjo skleistis ir po truputėlį žaliuoti…

 

 

Linkime Jums gražios ir prasmingos tarnystės mūsų parapijoje.

 

 

Tegul Viešpats Jus laimina ir saugo!

 

 

 


Grįžti atgal »
Visos teisės saugomos: Sasnavosparapija.lt
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
RSS, RSS FEED,