MEILĖ ARTIMUI – PILIGRIMINĖ KELIONĖ Į ŠILUVĄ

Rugsėjo 14 d. Šiluvoje buvo aukojamos šv. Mišios už ligonius, jais besirūpinančius žmones ir institucijas.  

                               

Švč. Mergelės Marijos gimimo šventė sukviečia į Šiluvą tūkstančius žmonių. maldininkai atsiliepia į Švč. Mergelės Marijos raginimą garbinti jos Sūnų. žmonės atneša prie Marijos kojų maldas, padėkas, prašymus. meldžia kūno ir dvasios sveikatos.  

                                                       

Šiluvos parapijos klebonas kun. Erastas Murauskas kalbėjo apie darną, kurią išgyvena žmogus, būdamas vienybėje su Dievu. Skausme reikalingas dvasios tėvas arba motina. Su Viešpačiu galime ištverti kančioje.

 

Šv. Mišias aukojo Vilkaviškio vyskupas Rimantas Norvila. Šventojo Kryžiaus išaukštinimo šventėje vyskupas pabrėžė begalinę Dievo meilę. mokė suprasti, kad kančia, kuri ištinka gyvenime, gali būti iškentėta su meile. Kai susiduriame su artimų žmonių liga, kai patys susergame, turime priimti kančią, ligą su nuolankiu pasitikėjimu Dievu. Ragino nenusigręžti nuo kenčiančių, mirštančių, siekti vienybės su Kristumi.

 

Pamirštame meilę artimui. skubame, nors turėtume sustoti, apkabinti, paguosti. gal ir vargo, ir kančios būtų mažiau…

 

Rugsėjo 14 d. Šiluvoje, kartu su parapijos klebonu kun. Arvydu Liepa, lankėsi ir grupelė parapijiečių. Kartu meldėsi ir dalijosi agapės bendryste.

 

Agapės akimirka po Šiluvos atlaidų

 

dav

 

Parapijos informacija


Grįžti atgal »
Visos teisės saugomos: Sasnavosparapija.lt
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
RSS, RSS FEED,