MALDOS UŽ DVASINĘ IR FIZINĘ SVEIKATĄ

Saulėtą rugsėjo 9 dienos rytą Sasnavos klebonas Arvydas Liepa ir parapijiečiai išsiruošė į kasmetinę šventę – Švč.Mergelės Marijos gimimo atlaidus – Šilines. Aštuondienius Šilinių atlaidus pradedame švęsti rugsėjo 7 dieną, paminėdami palaimintojo popiežiaus Jono Pauliaus II apsilankymą Lietuvoje.

Šiluvos bažnyčia – pirmoji Lietuvoje Marijos šventovė.Marijos apsireiškimu palaiminta Šiluvos žemė svetingai kasmet priima tūkstančius žmonių iš Lietuvos ir įvairių pasaulio kampelių.

Šventėme Ligonių, slaugytojų ir medicinos darbuotojų dieną. Meldėmės Dievo Motinos Apsireiškimo koplyčioje ir prie stebuklingojo Švč.Mergelės Marijos su kūdikiu paveikslo bazilikoje. Prašėme dvasinės ir fizinės sveikatos, meilės, gailestingumo, vilties ir tikėjimo visiems ligoniams, ypač artimiesiems ir sau.

Šiluvos aikštėje visus sujungė bendra Rožinio malda, katehezę prieš šv. Mišias pravedė LSMU Kauno klinikų vyriausiasis kapelionas Mons., dr. Artūras Jagelavičius. Šv. Mišias aukojo ir pamokslą sakė Vyskupas Arūnas Poniškaitis.

Šiluvos sakrali erdvė ypatinga. Ir žmogus grįžta apsivalęs, pakylėtas, pasiruošęs eiti per gyvenimą su meile ir gerumu.

Parapijos informacija