KRISTUS PRISIKĖLĖ !!!

Mylimieji,

Velykų rytas – Kristaus pergalės prieš nuodėmę ir mirtį šventė. Viešpats kviečia mus, savo tikinčiuosius, tapti Prisikėlimo ir amžinojo gyvenimo dalininkais. Tuščias kapas tegul nuolat primena apie mūsų pačių Prisikėlimą.

Mus apima jausmas, tarsi esame gimę iš naujo ir pradedame naują gyvenimo etapą. Baigiasi laikotarpis, kai tamsa laikinai buvo užgožusi šviesą, bet nepajėgė jos sunaikinti. Tamsa ir blogis niekada nenugalės Šviesos ir Meilės. Visi su džiaugsmu laukiame šios akinamai spindinčios Šviesos, prie kurios galėtume prisiliesti, kuri galėtų mus apšviesti ir vesti į nesibaigiančią laimę ir vienybę su Tėvu dangiškuose namuose.

Tegul šį Šventą rytą aplanko Jus susitikimo su Viešpačiu džiaugsmas, apgaubia Dievo meilė. Dovanokite kitiems, ką turite geriausio, nes tai – gyvenimo prasmė.

Džiaugsmingo ALELIUJA !!!

Parapijos klebonas kun. Arvydas Liepa