KRISTUS MUMS ŠVIEČIA !!!

„ Jis įėjo į rūsį ir mato paliktas drobules ir skarą, buvusią ant Jėzaus galvos, ne su drobulėmis paliktą, bet suvyniotą ir atskirai padėtą. Tuomet įėjo ir kitas mokinys, kuris pirmas buvo atbėgęs prie kapo. Jis pamatė ir įtikėjo. Mat jie dar nebuvo supratę Rašto, kad jis turėsiąs prisikelti iš numirusių” Jn 20, 6-8

 

 

 

Mielieji,

Kristus prisikėlė, Jis tikrai prisikėlė!!!

 

ALELIUJA!!! ALELIUJA!!!

 

Šv. Velykų džiaugsmas ir palaima telydi Jus!

 

 

Ši šventė tamsioje gyvenimo naktyje švyti skaisčia vilties žvaigžde ir skelbia pergalę prieš kančią ir mirtį. Nugalėtojas – iš numirusiųjų prisikėlęs Jėzus Kristus. Po Kristaus Prisikėlimo vėliava ir mes nelaikini, bet amžini.

Pasidalykime šituo džiaugsmu, sušildykime bendrystės jausmu savo krikščioniškas širdis, suraskime gražių žodžių ir tikinčiam, ir visai nereligingam. Tegul Prisikėlęs Jėzus Kristus aplanko visus namus ir šeimas.

 

Vilties, Tikėjimo, Meilės!

 

Džiaugsmingo ALELIUJA!

 

 

Parapijos klebonas

kun. Arvydas Liepa


Grįžti atgal »
Visos teisės saugomos: Sasnavosparapija.lt
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
RSS, RSS FEED,