DIEVO PALAIMOS IR SVEIKATOS JUMS

Vakarėjančiam danguj stebiu įsižiebiančias Sasnavos bažnyčios didingo bokšto šviesas. Vaizdas, užsifiksuojantis pasąmonėje, nepakartojamas, ilgam išliekantis atminty.

Nuostabaus grožio bažnyčia-miestelio bendruomenės traukos centras. Stoviu prie šventoriuje įrengto alpinariumo, klausausi vandens čiurlenimo ir mąstau, ar daug kunigų, apie kuriuos taip noriai ir šiltai pasakoja žmonės. Klebonas Arvydas Liepa, daug metų skleidžiantis Kristaus šviesą Sasnavoje, švenčia gražų jubiliejų.

Jaunatviškas, kupinas žmogiškos šilumos, maloniai bendraujantis, dvasingas, reiklus sau ir kitiems – taip apie kleboną kalba parapijiečiai. Jam iki skausmo rūpi žmonių dvasingumas. Ganytojas rūpinasi bažnyčios ir klebonijos įvaizdžiu, visur tvarka ir harmonija. Viskas aplink alsuoja dvasine ramybe.

Ačiū Jums už buvimą tarp mūsų ir su mumis. Ačiū, kad sėjate Dievo žodį į mūsų širdis. Dievo palaimos ir sveikatos Jums.