SEKMADIENIO POPIETĘ JAUNIEJI PARAPIJIEČIAI PRAMOGAVO BOULINGO KLUBE

2013 – 06 – 02

Pirmąjį vasaros sekmadienį grupė jaunųjų parapijiečių kartu su klebonu Arvydu Liepa lankėsi Marijampolės pramogų centro „Lūna“ boulingo klube. Jaunimas puikiai praleido laiką, azartiškai dalyvavo suorganizuotame turnyre, o saldžiais prizais mėgavosi visi, vis pajuokaudami, kaip olimpiečiai sako, kad svarbu ne nugalėti, bet dalyvauti. Tačiau svarbiausia juk būti kartu, mokytis prasmingai išnaudoti savo laisvalaikį. O įsibėgėjanti vasara atneš ir daugiau pramogų mūsų parapijos jaunimui.

Už šią nuostabią ir puikių emocijų pilną sekmadienio popietę dėkojame pramogų centro „Lūna“ vadovei Albinai Parulienei ir visam kolektyvui. Ačiū ir mūsų klebonui kun. Arvydui už nuoširdų rūpinimąsi jaunaisiais parapijiečiais.

5   6  2

1  dar  paskutine