ŽOLINĖS – ŠVČ. MERGELĖS MARIJOS ĖMIMO Į DANGŲ – ATLAIDAI KUNIGO ARVYDO LIEPOS KUNIGYSTĖS 25-ERIŲ METŲ JUBILIEJUS

2016 metų rugpjūčio 15 d. Sasnavos parapijoje bus švenčiami Žolinės – Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų – atlaidai. Šv. Mišios bus aukojamos 12 val.

Maloniai kviečiame dalyvauti ir pasinaudoti Dievo malonėmis, kurios yra teikiamos atlaidų metu.

Parapijos klebonas kun. Arvydas Liepa švęs savo kunigystės 25-erių metų jubiliejų. Parapijiečius ir svečius kviečiame pagerbti kun. Arvydą Liepą bei pasimelsti Jo intencijomis. Tegul Jūsų malda tampa nuoširdžiausia dovana kun. Arvydui. Pats kunigas prašo neteikti jam materialių dovanų, o palikti auką bažnyčioje, ar pervesti į parapijos sąskaitą. Jubiliejaus aukos bus skirtos didelės vertės vargonams įsigyti.

Parapijos informacija