VIEŠPATIES ŽENGIMAS Į DANGŲ (ŠEŠTINĖS)

Praėjus keturiasdešimt dienų po prisikėlimo Kristus paskutinį kartą pasirodęs Dvylikai apaštalų pakyla pas savo Tėvą, iš kurio buvo atėjęs ir įsikūnijęs Marijos įsčiose. Apaštalų darbuose  (1, 1-12) šv. Lukas išsamiai aprašo šią Žengimo į dangų dieną.

Žengimo į dangų iškilmės tradiciškai švenčiamos Velykų laiko – šeštos savaitės ketvirtadienį, lygiai 40 dienų po Velykų. Lietuvoje ir kitose šalyse Šeštinės keliamos į septintą Velykų laiko sekmadienį, kad tikintiesiems būtų lengviau jose dalyvauti.

Šiandien Viešpaties Žengimo į dangų iškilmės vyko ir Sasnavos parapijoje. Procesijoje kartu su Apaštalais palydėjome Viešpatį į Alyvų kalną, kur Jis žengė pas Dievą.

DSC02036     DSC02037     DSC02038

Parapijos klebonas kun. Arvydas Liepa pasakė pamokantį ir verčiantį susimąstyti pamokslą. Atsiprašome, kad nėra garso įrašo, bet norintieji pasiklausyti klebono pamokslų tai galite padaryti kiekvieną sekmadienį dalyvaudami šv. Mišiose Sasnavos parapijos Švč. M. Marijos bažnyčioje.

Straipsniukas pamąstymui (vietoje praleisto pamokslo)