PAMINĖTA ŠV.CECILIJOS DIENA

Lapkričio 22 – ąją Katalikų Bažnyčia mini Šv. Ceciliją, kuri yra bažnytinės muzikos, vargonininkų, instrumentų gamintojų, dainininkų, muzikantų ir poetų globėja. Bažnytiniame mene Šv. Cecilija vaizduojama su rožėmis, muzikos instrumentais (su vargonais ar smuiku).

Sasnavos parapijos klebonas Arvydas Liepa aukojo Šv. Mišias už gyvus ir mirusius vargonininkus ir choristus.

Po Šv. Mišių bažnyčios narių bendruomenė kartu su klebonu vyko į pramogų centą ,,Lūna‘‘ žaisti boulingą.

Ačiū pramogų centro vadovei Albinai Parulienei ir visam kolektyvui už galimybę pažaisti ir  maloniai pabendrauti.

Bažnyčios narių bendruomenė nuoširdžiai dėkoja klebonui už kartu smagiai ir prasmingai  praleistą laiką.