“JEI KALBĖČIAU ŽMONIŲ IR ANGELŲ KALBOMIS, BET NETURĖČIAU MEILĖS…

… aš tebūčiau žvangantis varis ir skambantys cimbolai“. Tai žodžiai iš  šv. apaštalo Pauliaus „Himno meilei“. Sausio  25- ąją minimas šv. apaštalo Pauliaus (Sauliaus) atsivertimas. Pauliaus gyvenimas, jo tarnystė bažnyčiai, misijinės kelionės skelbiant Evangeliją jam pelno Tautų apaštalo vardą. Jo atsivertimas gali tapti pavyzdžiu ir padrąsinimu tiems, kas šiandien nepažįsta, ar yra nutolęs nuo Dievo.

Apaštalo Pauliaus mintys kviečia ir šiandienos krikščionis giliau suvokti savo pareigas Bažnyčiai ir jos nariams . Ar aš galiu, kaip apaštalas Paulius, ištarti: „Aš nesigėdiju Evangelijos, nes ji Dievo galybė išgelbėti kiekvienam tikinčiajam“ (Rom1,16)?

Iš šv. Pauliaus laiškų:

Esu nukryžiuotas kartu su Kristumi. Aš gyvenu, tačiau nebe aš, o gyvena manyje Kristus. Dabar, gyvendamas kūne, gyvenu tikėjimu į Dievo sūnų, kuris pamilo mane ir paaukojo save už mane“

( Gal 2,  19 – 20 )

„Argi nežinote, kad neteisieji nepaveldės Dievo karalystės? Neklyskite! Nei ištvirkėliai, nei  stabmeldžiai, nei svetimautojai, nei iškrypėliai, nei vagys, nei gobšai, nei keikūnai, nei plėšikai nepaveldės Dievo karalystės“

( 1 Kor 6, 9-10 )

„Numarinkite, kas jūsų nariuose žemiška: ištvirkavimą, netyrumą, aistringumą, piktą pageidavimą, taip pat godumą, kuris yra stabmeldystė. Dėl šių dalykų ateina Dievo rūstybė netikėjimo vaikams“

( Kol 3,  5 – 6 )

„Dvasios vaisius yra meilė, džiaugsmas, ramybė, kantrybė, malonumas, gerumas, ištikimybė, romumas, susivaldymas. Tokiems dalykams nėra įstatymo. Kurie yra Kristaus Jėzaus, tie nukryžiavo savo kūnus su aistromis ir geismais"

( Gal 5,  13 )

žiūrėti čia: