2017 M. SAUSIO 8 D. SASNAVOS PARAPIJOS SALĖJE TĘSIAM KRIKŠČIONIŠKŲ FILMŲ PERŽIŪRAS

Sveiki! Sveiki!

Tęsiame krikščioniško kino peržiūrą. Šį kartą Jūsų dėmesiui siūlome filmą "Dievas nemiręs".

Filme pasakojama istorija apie Dievu netikintį profesorių ir studentą, turintį tvirtą tikėjimą. Tarp jų vyksta diskusija apie tai, ar Dievas gyvas, ar miręs. Debatai prasidėjo po to, kai profesorius privertė savo studentus pasirašyti deklaraciją, tvirtinančią, kad „Dievas miręs“. Filmas pavadintas kaip ir žymi grupės „Newsboys“ daina – „God‘s Not Dead“.

Filmo plakatas, spausti čia

Nuoširdžiai kviečiame atvykti sekmadienį po šv. Mišių į parapijos salę ir skirti truputėlį laiko gero, ne komercinio kino peržiūrėjimui.

Kad sušildytume ir pamaitintume ne tik dvasią, bet ir kūną, prieš kiną vaišinsimės karšta arbata ir sausainiais.

Parapijos informacija